Take Your Time 30ml

79..00
12

Take Your Time Builder to super gęsty żel, który zachowuje się jak akryl. Jest przepięknie przejrzysty i krystaliczny. Umożliwia zbudowanie ostrych linii, bardzo mocnego tunelu.Take Your Time Builder pozwala modelować idealny kształt nawet w upalne dni. Bez względu na temperaturę (nawet przy 45 stopniach Celsjusza!) konsystencja jest ZAWSZE TAKA SAMA. Możemy poprawiać żel tak długo, jak jest to potrzebne, aby do lampy włożyć idalnie wymodelowany szkielet. Spokojnie pracujemy nad kształtem, bez obawy, że żel spłynie lub zaleje skórki.

Take Your Time jest przepięknie krystalicznym żelem, którego używamy do wykończenia zdobień biżuteryjnych. Bardzo mocno trzyma cyrkonie oraz ozdoby - może być używany zamiast kleju.

Jeśli lubisz gęste żele i szukasz takiego, który ułatwi Ci pracę w gorące dni - to żel stworzony dla Ciebie! Linia Take Your Time jest dedykowana Stylistkom, które pracują w gorących krajach. To najpopularniejszy żel Indigo we Włoszech, Chorwacji oraz Australii. Relax! Take Your Time! Pracuj w spokoju i bez pośpiechu. Indigo zadba o Twój komfort pracy.

Czas utwardzania: 2 minuty UV
Wskazówka: żel może zapiec w lampie, dlatego nakładamy go cienkimi warstwami

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com