Masła Do Ciała

Masła do ciała Indigo to uniwersalne kosmetyki zapewniające intensywne odżywienie suchej skórze. Zawierają olejki i wosk pszczeli. Pozwalają wykonać zabieg wzmacniający paznokcie – manicure shea Indigo.

Masło shea znane jest dobrze ze swoich drogocennych właściwości, które sprawdzają się w kosmetyce. Samo masło wytwarzane jest przez zgniecenie nasion z drzewa Masłosz Parka, które bogate są w tłuszcze.

Oto korzyści jakie wynikają z jego stosowania :

    dla skóry - działanie lecznicze, nawilżające, zapobiega rozstępom a także leczy już te powstałe, przyśpiesza gojenie się ran, działa antybakteryjne i przeciwzapalnie, poprawia elastyczność i wygładza skórę ;
    dla twarzy - nie zatyka porów, zawiera kwas cynamonowy który działa antybakteryjne i chroni skórę przed promieniowaniem UV, przeciwdziała tworzeniu się zmarszczek ;
    dla włosów - pomaga przy wypadaniu włosów, nawilża i regeneruje je od środka, nadaje blask ;
    dla paznokci - przyśpiesza porost paznokci, przywraca naturalny różowawy kolor płytki, wyrównuje powierzchnię, łączy rozdwojone paznokcie, regeneruje poprzez wniknięcie w głąb naturalnej płytki, wzmacnia.

Masła shea możemy śmiało używać podczas wyjazdów do ciepłych krajów gdzie ostre słońce pali naszą skórę, słona woda ją wysusza i odczuwamy dyskomfort po morskiej kąpieli. Zastosowanie w tym przypadku masła sprawdzi się idealnie - nawilży, zapobiega utracie wody pozostawiając na ciele ochrony lipidowy filtr. W czasie zimy polecamy w szczególności jako balsam do ust, a także przesuszonych, szorstkich dłoni, łokci oraz pięt.

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com