Pędzle

Wysokiej jakości pędzelki do malowania i zdobienia paznokci Indigo Nails są precyzyjne, mają ergonomiczne rączki i dobrą chłonność. Sprawdź je!
Pędzle do zdobień Indigo są 'posłuszne' Stylistkom i niesamowicie ułatwiają codzienną pracę, a ponadto wystarczają na długie lata - włosie pozostaje sprężyste, w idealnej formie oraz nie rozchodzi się na boki. W ofercie znajdują się pędzelki do zdobień różnymi technikami, o zróżnicowanych wielkościach i kształtach, z włosia syntetycznego i naturalnego.

Sortuj wg:

W naszej ofercie umieściliśmy wysokiej klasy pędzle do zdobień Indigo. Który wybierzesz?

Kiedy w dłoni stylistki znajdzie się odpowiedni pędzel, na paznokciu w mig powstanie przepiękny ornament, który na wszystkich zrobi wrażenie. W prowadzonej przez nas hurtowni zebraliśmy starannie wykonane, eleganckie pędzelki Indigo. Są to trzy rodzaje produktów: do żelu, akrylu oraz do zdobień. Te ostatnie zasługują na szczególną uwagę, w końcu wykonanie nawet podstawowego wzorku potrafi przysporzyć wielu trudności. Syntetyczne i naturalne pędzelki do zdobienia paznokci Indigo występują w rozmaitych rozmiarach i kształtach. Są one przeznaczone do malowania precyzyjnych linii, zawijasów, a nawet elementów trójwymiarowych. Znakomicie sprawdzają się w tworzeniu zdobień geometrycznych. W asortymencie mamy również liczne płaskie pędzle do zdobień Indigo, niezastąpione do cieniowanych wzorów, np. typu one stroke. Można u nas zamówić wytrzymałe pędzle do akrylu i żelu, które posłużą przez wiele lat. Praca z pędzelkami Indigo jest bardzo przyjemna, gdyż dobrej jakości produkt sam prowadzi rękę. Zamów wybrane pędzle z naszej hurtowni i sprawdź, jakie zdobienia nimi wykonasz!

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com