Pędzle Do Zdobień


Pędzelki do zdobień Indigo - wygodne i praktyczne

Każda stylistka do pracy potrzebuje niezwykle wygodnego i praktycznego pędzelka do zdobień. W naszej ofercie znajdziecie zarówno cieniutkie pędzelki do precyzyjnych zdobień Nailart 001, Nailart 002, Nailart 003, Nailart 004 oraz do metody One Stroke I, II oraz III.

Pędzelki wykonane są z najwyższej jakości włosia naturalnego oraz syntetycznego w zależności od produktu do którego są dedykowane.

    Nailart 001 - cieniutki pędzelek o krótkim włosiu naturalnym, idealnie sprawdzi się do farbek akrylowych, dedykowany do precyzyjnych krótkich kresek. Niezastąpiony w wykonywaniu precyzyjnych zdobień paznokci
    Nailart 002 - cieniutki pędzelek o krótkim włosiu syntetycznym, dedykowany do produktów żelowych, idealnie sprawdzi się do precyzyjnych krótkich kresek przy zdobieniu paznokci
    Nailart 003 - pędzelek o włosiu naturalnym i dłuższym, który sprawdzi się idealne do zdobień przy pomocy farbek akrylowych. Piękne długie linie nie będą stanowić już problemu.
    Nailart 004 - pędzelek o włosiu syntetycznym który z łatwością namaluje żelami długie kreski, bez przerywania. Włosie pędzelka prowadzi się idealnie po powierzchni paznokcia, zgodnie z wizją stylistki

    One Stroke I
    One Stroke II
    One Stroke III

    nie czyścimy pędzli Cleanerem! - zawiera alkohol izopropylowy i aceton co wypływa negatywnie na włosie : niszczy je, wysusza i kruszy.
    pędzle najbezpieczniej czyścić za pomocą żeli lub hybryd nabłyszczających typu : Wet Look, Removable Top Coat, Top Crystal, Pro White, a nawet bazy hybrydowej Removable Base. Po wykonanej stylizacji na czystą powierzchnię aplikujemy kroplę żelu lub hybrydy, a brudny pędzel delikatnie z każdej strony w nich moczymy, za każdym razem wycierając w wacik bezpyłowy. Czynność wykonujemy dopóki nasz pędzel nie będzie czysty między włosiem. Po dokładnym wyczyszczeniu układamy włosie.

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com