Wyszukiwarka
Sposób dostawy i płatność
 • Pobranie
 • Przelewy24
 • PayU
 • CHRZANÓW -Szpitalna 1
 • KRAKÓW -Anieli Krzywoń 2
 • KRAKÓW -Zamoyskiego 73 lok. U2
 • MYŚLENICE-Słowackiego 7 / 1
 • OŚWIĘCIM -Zaborska 4
 • JAWORZNO- Piłsudskiego 27c/2
 • KIELCE -Jasna 29 Lok. 3
 • PayU
 • Płatność przy odbiorze
 • Przelewy24
 

Pędzle Metoda Akrylowa


Pędzle Indigo do metody akrylowej - Twórz perfekcyjne kształty

Każda Stylistka paznokci dobrze wie, jak ważny jest odpowiedni dobór pędzla. Metoda akrylowa wymaga cierpliwości, zaangażowania, precyzji i często wielu lat ćwiczeń. Dlatego wybierz odpowiednie narzędzie, które usprawni i przyspieszy Twoją pracę. Sekretem pędzli Indigo jest precyzja ich tworzenia i materiały, z których są wykonane. Twórz perfekcyjne kształty oraz przepiękne stylizacje paznokci z pędzlami Indigo.
Który pędzel Indigo wybrać?

    Vlada Bulle Pro Acrylic Brush no. 9 - Owalny Pędzel, którym pracuje się oszczędnie, ponieważ nie wchłania zbyt dużej ilości monomeru. Końcówka, która się nie rozdwaja – to absolutna podstawa niezawodnego pędzla. Jest sztywna, ale jednocześnie sprężysta, bardzo precyzyjna. Dzięki niej bez problemu nałożysz masę w okolicach skórek oraz wymodelujesz piękną linię uśmiechu french manicure. Ręcznie składany pędzel przez artystów rzemiosła w Japonii, na wyłączne zamówienie Indigo.
    Indigo Japan Brush Size 9- Sekretem Indigo Japan Brush jest technika ułożenia włosia, znana wyłącznie w Japonii, pośród wybitnych i doświadczonych twórców pędzli. Proces powstawania Indigo Japan Brush to  prawdziwa sztuka, podczas której każdy włosek dobrany został z najwyższą uwagą. Pozwala nabrać dużą ilość materiału na raz - poczujesz różnicę już w pierwszych minutach Twojej pracy! Długa końcówka włosia zapewnia maksymalną kontrolę nad akrylem.
    Indigo Acrylic Brush no.8 Kolinsky Violet - Ten ekonomiczny i bardzo wytrzymały pędzel akrylowy Indigo poleca początkującym Stylistom. Pędzel do metody akrylowej w poręcznym rozmiarze #8. Włosie - 100% Kolinsky, ostry czubek nie rozchodzi się na boki, ma zwarty brzuszek, a sprężystość włosia zapewni komfort pracy. To idealny pędzel do formowania krótkich, salonowych paznokci
    Pro Brush no.2 – O kształcie kociego języka w rozmiarze #2 - drobna końcówka pędzla pozwala wykonać skomplikowane, detaliczne zdobienia, a najwyższej jakości wyselekcjonowane włosie czerwonej kuny i precyzyjnie docięta linia pozwala panować nad akrylem. Pędzle Indigo są posłuszne Stylistom i niesamowicie ułatwiają codzienną pracę, a kompaktowe zamknięcie chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi.
    Pro Brush no. 4 – O kształcie kociego języka w rozmiarze #4 - drobna końcówka pędzla pozwala wykonać skomplikowane, detaliczne zdobienia, a najwyższej jakości wyselekcjonowane włosie czerwonej kuny i precyzyjnie docięta linia pozwala panować nad akrylem. Pędzle Indigo są posłuszne Stylistom i niesamowicie ułatwiają codzienną pracę, a kompaktowe zamknięcie chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi
    Indigo Brush Oval Excellent no.6 –Idealny szpic pędzla dobrze chłonie liquid zapewniając lekkość pracy. Pędzelek wykonany z włosia czerwonej kuny które jest miękkie, a włosie łatwo się układa. Ostry czubek pozwala na wykonanie najbardziej precyzyjnych, nawet najmniejszych elementów zdobienia. Ulubiony pędzelek Indigo Australia Team!
    Indigo Cat Tongue no.4 Kolinsky Violet – Pędzel do zdobień przestrzennych w kształcie kociego języka posiada naturalne włosie 100% Kolinsky. Jest większy niż Pro Brush, posiada kształt ostrego kociego języczka. Dzięki niemu możesz trenować wiele technik: akryl na mokro - silk, akryl 3D, zdobienia żelowe, zhostovo farbkami akrylowymi.

    nie czyścimy pędzla za pomocą Cleanera! - zawiera alkohol izopropylowy i aceton co wypływa negatywnie na włosie : niszczy je, wysusza i kruszy.
    pamiętaj aby nie pozostawiać pędzla samego w czasie pracy lub po jej skończeniu. Pozostawienie go na jakiś czas sprawi, że resztki akrylu utwardzą się i skleją jego włosie. Takiego pędzla może już nic nie uratować!
    aby wyczyścić pędzel należy zamoczyć go dokładnie w Liquidzie (Nail Liquid, Pro-Nomer NNA Formula, Take Your Time Monomer) - za każdym razem wycierając go delikatnie o wacik bezpyłowy lub podkład podfoliowany. W ten sposób pozbędziesz się wszelkiego rodzaju grudek, pyłków i resztek akrylu który wniknął w głąb włosia. Taką czynność powtarzamy kilka razy dopóki nie będziemy pewni, że już nic nie znajduje się na pędzlu.
    może stać się tak, że zapomnisz o powyższych kwestiach i Twój pędzel sklei się z akrylem, wtedy jedynym ratunkiem jest płyn do czyszczenia Brush Cleaner :

    Do szklanego naczynka wlewamy około 5-10 ml płynu do czyszczenia pędzli Brush Cleaner. Pędzel do akrylu moczymy dokładnie w płynie tak długo aż resztki akrylu zejdą z włosia.
    Po wymoczeniu na nowo zanurzamy pędzel w liquidzie. Wycieramy nadmiar o suchy wacik, następnie nadajemy idealny kształt włosia. Ponowne zanurzenie w liquidzie jest niezbędne, ponieważ liquid utrzymuje włosie w idealnym stanie i dzięki temu jest elastyczne.

Należy pamiętać, że Brush Cleaner to koło ratunkowe. Używamy go tylko wtedy gdy na naszym pędzlu zastygnie akryl. Nie jest to produkt profilaktyczny. Ten preparat zawiera aceton dlatego zbyt długie i częste czyszczenie pędzla Brush Cleanerem może uszkodzić włosie.

Pamiętajmy, aby po wyczyszczeniu pędzla ułożyć staranie jego włosie nadając mu odpowiedni kształt - tylko w ten sposób będzie za każdym razem w idealnym stanie gotowości do pracy.

 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com