Pędzle Metoda Żelowa


Pędzle Indigo przeznaczone do metody żelowej wykonane są z naturalnego włosia. Doskonale sprawdzą się zarówno do budowania paznokcia, jak i nakładania koloru.
Pędzle żelowe Indigo są wykonane z wysokiej jakości naturalnego włosia 100% Kolinsky.

Jeden pędzel wystarcza na długie lata pracy. Włosie pozostaje sprężyste, w idealnej formie, nie rozchodzi się na boki. Jest precyzyjnie wyprofilowany - ułatwia modelowanie linii uśmiechu oraz ruchy w okolicach skórek. Podczas pracy nie tworzą się bąbelki powietrza w żelu.

Indigo Gel Brush #4 ułatwia aplikację żelu w okolicach skórek. Polecamy dla osób początkujących. Mały i prosty pędzel, świetnie sprawdzi się do ombre i pracy z żelem pod kątem zdobień paznokci.

Indigo Gel Brush #6 to uniwersalny rozmiar, najczęściej wybierany przez Stylistki. Dzięki swojej sprężystości ułatwi budowanie żelem.

Jak czyścić pędzle do akrylu, żelu i zdobień?

Pędzle to jedno z najważniejszych narzędzi Stylisty. Warto zapoznać się z poniższymi wskazówkami dotyczącymi prawidłowej pielęgnacji i czyszczenia swoich pędzli, aby cieszyć się długotrwałym związkiem. Jego żywotność zależy w dużej mierze od tego w jaki sposób dbamy o swoich przyjaciół.

Kiedy kupujemy nowy pędzel jest on sklejony w celu perfekcyjnego ułożenia włosia i zabezpieczenia podczas transportu. Na początku znajomości z nowym pędzlem należy usunąć znajdujący się na nim klej - kolistymi ruchami przy pomocy wacika (nasączonego, np. Brush Cleanerem) przygotowujemy pędzel do pracy. Następnie pędzel do żelu lub zdobień moczymy delikatnie w żelu lub hybrydzie nabłyszczającej (najlepiej Wet Look, Removable Top, Removable Top Crystal, Removable Top Pro White), a pędzel do akrylu zanurzamy w liquidzie.

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com